Hepsiburada: Online Alışveriş APK

Hepsiburada: Online Alışveriş APK

10.0 (794884)Apps, Shopping

App Information of Hepsiburada: Online Alışveriş

App Name Hepsiburada: Online Alışveriş v5.1.3
Genre Apps, Shopping
Size17.4 MB
Latest Version5.1.3
Get it On Google Play
Update2021-09-06
Package Namecom.pozitron.hepsiburada
Rating 10.0 ( 794884 )
Installs10,000,000+

Description of Hepsiburada: Online Alışveriş

ALIŞVERİŞ KAMPANYALARI İLE TÜRKİYE’NİN LİDER ALIŞVERİŞ PLATFORMU OLAN HEPSİBURADA’DA 30 MİLYONDAN FAZLA ÜRÜN ÇEŞİDİ VE HARİKA FIRSATLAR SENİ BEKLİYOR!

Fırsatlar dünyası Hepsiburada’nın yaza özel alışveriş kampanyaları ile ünlü markalar milyonlarca ürün çeşidi ve süper fiyatlarla seni bekliyor! Uygulamadan yapacağın süpermarket dahil alışverişlerde uygulamaya özel süper indirimler ve sipariş fırsatları da cabası. Uygulamaya gel, ürün fiyat karşılaştırması ve market fiyat karşılaştırması yap, aradığın aktüel ürünleri sepetine ekle ve satın alma işlemini tamamla!

Hepsiexpress ile online market, yemek, çiçek ve su ihtiyaçların 30 dakikada kapında!
Üstelik, fiyat farkı ve teslimat ücreti yok! Carrefour, Happy Center, Mopaş, Kim Market, Tazemasa, McDonald’s ve Sırma Su gibi anlaşmalı mağazalardan dilediğini seç, ürünler süper fırsatlarla kapına gelsin!
Taptaze meyveler, sebzeler, diyet ve organik ürünler, atıştırmalıklar, tatlılar… Tüm ürünler dakikalar içinde kapında. Hadi hemen keşfet!

Mağaza mağaza dolaşmak yerine en trend giyim markaları tarafından sunulan teklifler ve kampanyaları kolayca gör, süpermarket tekliflerini izle, Türkiye’nin alışveriş platformu ile güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkar.

Alışveriş siteleri arasından Hepsiburada’yı seçtiğinde süper ayrıcalıklar ve hizmetler seni bekliyor! İhtiyaçlarını ertelemek yerine online alışveriş kredisini keşfet, 750 – 25.000 TL arası sepet tutarlarında 60 aya varan vade seçenekleriyle mobilya ve elektronik alırken rahat et!

Markalar çok, indirimler çok! Limitin yetmezse Çoklu Kredi Kartı yöntemiyle öde. Birden fazla kartla tek seferde ödeme yaparak alışverişlerini tamamlama ayrıcalığı Hepsiburada’da!

Alışveriş platformu arıyorsan, Hepsiburada’dan şaşma. Türkiye’deki bir numaralı sanal mağaza Hepsiburada ile dizüstünden masaüstüne, telefondan tablete, Beko, Arçelik, Vestel gibi markaların dilediğin elektronik ürünlerine alışveriş kredisiyle rahatça sahip olabilirsin.

Kampanya bul, fiyatları incele, özel oyun bilgisayarlarına ve oyun telefonlarına uygun koşullarla sahip ol! Türkiye’nin tercih ettiği alışveriş platformu ile son teknolojiyi yakala!

Moda alışverişi yaşa bakmaz. Bebeğiniz dünyanın güvendiği giyim markaları ile emin ellerde. Annelerin tercihi güvenilir markalar tarafından tasarlanan bebek ve çocuk giysi çeşitlerinde harika indirimler ve fırsatlar yakala! Çocuk ve bebek için gerekli giyim, oyuncak, mama, mobilya ve elektronik ürünlerini ve çok daha fazlasını bulabileceğin kampanyalar, beğenine sunduğumuz bu alışveriş uygulaması ile parmaklarının ucunda.

Moda seviyorsan, moduna göre moda burada! Sevdiğin giyim markaları, en trend ayakkabılar, Adidas, LC Waikiki, Koton gibi markaların moda giyim ürünleri, parfüm, saatten takıya en trend moda aksesuarları, kozmetik ürünleri, favori moda markalarının en şık ürünleri, kadınlara ve erkeklere özel koleksiyonlar, süper fırsatlar sunan alışveriş kampanyaları ve özel online teklifler ile uygulamamızda.

Alışveriş listesi yaparken kendini de unutma! Makyaj ürünleri, cilt ve saç bakım ürünleri siparişi vermek. L’occitane ve Yves Rocher gibi markalardan makyaj ürünleri sipariş edin.

Mağaza sanal, alışveriş kolay. Uygulamaya özel indirimler ile teknoloji, moda, mobilya ve elektronik ürünlerinden anne, bebek ve süpermarket ürünlerine kadar binlerce kategori için Hepsiburada’yı telefonuna indir, mağaza cebine gelsin. Hayallerindeki markalar için kampanya bul, sipariş vermenin tadını çıkar!

• VİTRİNLER ARASINDA GEÇİŞ YAPARAK KEŞFE DAYALI ALIŞVERİŞ DENEYİMİ
• YERLİ VE YABANCI GİYİM MARKALARI, HER KESEYE UYGUN TEKLİFLER
• HEPSİEXPRESS İLE SANAL MARKET ALIŞVERİŞİ
• HER GÜN YENİLENEN SANA ÖZEL TEKLİFLER VE ALIŞVERİŞ KAMPANYALARI
• KAMPANYA BUL, HEDİYE ÇEKLERİ KAZAN, ALIŞVERİŞLERİNDE KULLAN
• BİLGİLERİNİ KAYDET, TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ YAŞA
• HAYALLERİNİ ERTELEME, ALIŞVERİŞ KREDİSİYLE MOBİLYA VE ELEKTRONİK DAHİL ALIŞVERİŞ ÇOK DAHA KOLAY
MORE THAN 30 MILLION TYPES OF PRODUCTS AND GREAT OPPORTUNITIES ARE WAITING FOR YOU IN HEPSIBURADA, TURKEY’S LEADING SHOPPING PLATFORM WITH SHOPPING CAMPAIGNS!

World of Opportunities With the summer special shopping campaigns of Hepsiburada, famous brands are waiting for you with millions of products and super prices! Not to mention the super discounts and ordering opportunities specific to the application for shopping, including the supermarket, which you will make from the application. Come to the application, make a product price comparison and market price comparison, add the current products you are looking for to your basket and complete your purchase!

With Hepsiexpress, your online market, food, flowers and water needs are at your door in 30 minutes!
Moreover, there is no price difference and no delivery fee! Choose what you want from contracted stores such as Carrefour, Happy Center, Mopaş, Kim Market, Tazemasa, McDonald’s and Sırma Su, and the products will be delivered to your door with super deals!
Fresh fruits, vegetables, diet and organic products, snacks, desserts… All products are at your door within minutes. Let’s explore now!

Instead of going from store to store, you can easily see the offers and campaigns offered by the most trendy clothing brands, watch the supermarket offers, and enjoy safe and fast shopping with Turkey’s shopping platform.

Super privileges and services await you when you choose Hepsiburada among the shopping sites! Discover online shopping credit instead of postponing your needs, and relax while buying furniture and electronics with basket amounts of 750 – 25.000 TL, with maturity options of up to 60 months!

Lots of brands, lots of discounts! If your limit is not enough, pay with the Multiple Credit Card method. The privilege of completing your shopping by paying with multiple cards at once is at Hepsiburada!

If you are looking for a shopping platform, do not be surprised by Hepsiburada. With Hepsiburada, the number one virtual store in Turkey, you can easily own any electronic products of brands such as Beko, Arçelik, Vestel, from laptop to desktop, from phone to tablet, with shopping credits.

Find campaigns, view prices, have special gaming computers and gaming phones with favorable conditions! Catch the latest technology with Turkey’s preferred shopping platform!

Fashion shopping does not look at age. Your baby is in safe hands with clothing brands trusted by the world. Get great discounts and deals on baby and kids clothes designed by trusted brands preferred by mothers! Campaigns where you can find necessary clothing, toys, baby food, furniture and electronic products for children and babies and much more are at your fingertips with this shopping application we offer.

If you like fashion, fashion by your mood is here! Your favorite clothing brands, the most trendy shoes, fashion clothing products of brands such as Adidas, LC Waikiki, Koton, perfume, the most trendy fashion accessories from watches to jewelry, cosmetics, the most stylish products of your favorite fashion brands, collections for women and men, shopping campaigns offering super deals and in our application with special online offers.

Don’t forget yourself while making a shopping list! Ordering make-up products, skin and hair care products. Order makeup products from brands like L’occitane and Yves Rocher.

The store is virtual, shopping is easy. Download Hepsiburada on your phone for thousands of categories from technology, fashion, furniture and electronic products to mother, baby and supermarket products with special discounts for the application, and the store will come to your pocket. Find campaigns for the brands of your dreams, enjoy ordering!

• EXPLORE SHOPPING EXPERIENCE BY SWITCHING BETWEEN SHOWCASES
• LOCAL AND FOREIGN CLOTHING BRANDS, OFFERS SUITABLE FOR ALL PURPOSE
• VIRTUAL MARKET SHOPPING WITH HEPSIEXPRESS
• SPECIAL OFFERS AND SHOPPING CAMPAIGNS RENEWED EVERY DAY
• FIND A CAMPAIGN, WIN GIFT Vouchers, USE IT FOR SHOPPING
• SAVE YOUR INFORMATION, ENJOY SECURE SHOPPING WITH ONE CLICK
• SHOPPING YOUR DREAMS, SHOPPING INCLUDING FURNITURE AND ELECTRONICS WITH SHOPPING CREDIT IS MUCH EASIER
Mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşayabilmeniz için geri bildirimlerinizden ilham alarak uygulamamızda iyileştirmeler yaptık.
Yüzünde gör özelliğini kullanarak denediğiniz ürünü anında sevdiklerinizle paylaşıp isterseniz listenize ekleyebilirsiniz.
Hepsiexpress’de istediğiniz ürünleri mağaza seçimine gerek olmadan arayarak keşfederken aynı zamanda sepetinize de ekleyebilirsiniz.
Geri bildirimlerinizle kendimizi geliştirmeye her zaman devam edeceğiz.
Keyifli alışverişler!

Leave a Reply

Your email address will not be published.